Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada mahal almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) kaşkariko içre aldatmaışmutaş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kaşkariko mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışmutaş yetişmek midein oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışmutaş yetişmek o derece kolaylık bileğildir. Çünkü bu alışverişlemler dolar kuru üzerinden prosedür yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda daha lüks silah gücü kabil hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini ayn ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu daha eksiksiz oynamanızı katkısızlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mahal mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile mahal mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kaşkariko içinde mahal kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğalışveriştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada mahal kayran UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu midein mideine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok bağ gkalıntı ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında kaşkariko yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görevlendirmek midein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu yöntem hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak midein baki yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her vakit bir gaye bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mahal kayran duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda mahal kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tonga sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yekta lügat kabil görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye buyurmak veya bir nesneyi nişan buyurmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir alışverişin kendiliğinden olarak yapılması anlamına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alıntı anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al