MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat fail tatbikat yevmi yüzlerce saat dinlenerek zemin çehreünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla mimarilarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde yurt dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söylenti ettiriyor. Eserin bu denli müessir başüstüneğu bilindiği muhtevain tatbikat ve özge sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut takip etmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren tatbikat sahi görülmeye kadir. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi kesiksiz vüruttirilmekte ve kullanıma daha yakışır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde özümleme edilmeye çalışılmaktadır.

Ruz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce anatomi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden bakmış olduğunız saat uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli etkili olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında sahi hoş bir iş çıfamilyap insanlara en eksiksiz şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur