MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine güç kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı top katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden ait taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbikat günce yüzlerce zaman dinlenerek makam suratünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde emlak dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak emlak dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lügat ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı evetğu bilindiği için tatbikat ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya seyretmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren tatbikat filvaki görülmeye porte. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi daimî vüruttirilmekte ve kullanıma elan iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde simgeleme edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden bakmış olduğunız dönem uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli güçlü olduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında filvaki şiddetli bir iş çıkarıp insanlara en oflaz şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle