KeremHasanoğlu; ilk, tutarlı ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü dereceyle bitirmiştir. Ayrıca Bilkent Üniversitesi İşletme Selen Yönetimi bölümünde de eğitim bilimi almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de anahtar eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir serarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai günah projeleri alanlarında birhayli sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir başkası de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak uhde fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün yanında üste geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü gibi önemli pozisyonlarda uhde yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları süresince, şuurlu Körpeler içtimai günah projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, jönlerin eğitim bilimi ve tarım yerındaki gereksinimlerinı alınlamaya müteveccih çkırmızıışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde strüktürlandırdığı şuurlu Körpeler hareketi ile Üniversite jönlerinden, ortaokul öğrencilerine denli millet bu strüktürlanmanın süresince bulunarak, faydalı davranışlerde bulunmuşlardır. Kendisi üste, Birleşmiş Milletler gibi önemli Uluslararası Kurumlarla da çkırmızıışmalar yapmış ve bu alandaki çkırmızıışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş eşıdır ve iş hayatında da sükselı bir kariyere sahiptir. Ayrıca farklı büyüklenme ve yapılarda riyaset pozisyonlarında da hareketli olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai günah ve pediatri yerındaki çkırmızıışmalarını gayret kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai günah projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş hayatındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çkırmızıışmaları, jönlerin eğitim bilimi ve tarım yerındaki gereksinimlerinı alınlamaya yöneliktir. Ve bu çkırmızıışmaların sürdürülmesi jönlerde örnek teşkil ederek vürutimi tetiklemektedir.