Yat Isticar
Yat kiralama, yata katılmak isteyen fakat yat koparmak istemeyen kişiler aracılığıyla çok çoğunlukla tercih edilmektedir. Yat kiralama konulemi her dönem hem meşakkatli hem de salim ve keyif bir tatil görmek muhtevain son mesabe elzem bir konudur.
Yat kiralama konulemi bünyelmadan önce elbette bir tatil planlandığı dair bir fikir sahibi olunmalıdır. Örneğin, kol halinde tatil bünyelacaksa ona bakılırsa teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, maksut tatile yaraşıklı bir güzergah belirlenir veya yine kişilerin zevkine yaraşıklı DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti kabilinden hizmetler belirlenir.
Türkiye muhtevain yat kiralama etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı yapıp etmek muhtevain 1960’lı yıllarda vürutmeye kellelamıştır.
Ana olarak 5 çmüsavi yat kiralama yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat kiralama
• Mürettebatsız yat kiralama
• Set halinde yat kiralama
• Özel yat kiralama
• Kabin kiralama
Mürettebatlı yat kiralama konulemi Türkiye muhtevain berenarı tercih edilen bir yöntemdir. Bu kiralama yöntemi 2 ana kellelıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat kiralama
– Tüm mürettebatla yat kiralama
Mürettebatlı yat kiralama Türkiye’de en çok mavi yolculuk muhtevain tercih edilmektedir. Ahşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler mavi turlar muhtevain kullanılmaktadır. Trol teknelerine kenef ve kamaralar ve güvenlik hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda kellelamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda olur. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 ton sarf suyu, karışık su muhtevain tank ve her insanın rahatça sığabileceği keyif kamaları vardır.
2010’lu yıllarda yapılan bir taharri mavi yolculuğun klübe gitme, otel tatili veya resort tatilinden çok elan okkalı tercih edildiğini ortaya koymuştur.
Göcek Yat Isticar
Göcek yat kiralama hizmeti, izmir’de yaşkocaoğlanp mavi tuğra katılmak isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Mehabetli ve önde mevrut yat firmalarının sunduğu hizmetler sayesinde 20 senedir hayatımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alakavşakı, Kaş, Çeşme, Adrasan kabilinden tatil bölgelerinde tatil yapıp etmek isteyenlerin berenarı çok tercih etmiş olduğu bir yoldur.
Hem fiyatlarının uçuk olmaması hem de huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir tatil olduğundan karada tatile gitmekten çok elan okkalı tercih edilir.
Mavi yolculuk yapıp etmek muhtevain yat kiralama konuleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota dair kafasında istifham konuareti olan kişilerin, mavi yolculuk hizmeti alacakları firmanın bu mevzuda mesul kişisiyle görüşüp bir karara sargılanması sağlanabilir.
Hatta bütçeye bakılırsa İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölüdeniz, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, tümsekli, gönyük yolundaki denizdeki koyların bir numara bir numara gezilerek çok enfes bir tatil yapabilir.
Bu yol üzerinde hem son mesabe yeni olan koylarda deniz, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme okazyonı elde edebilirsiniz hem de mahal mahal karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Isticar
Bodrum yat kiralama firmaları Türkiye’de en çok tercih edilen yat kiralama firmalarıdır. Bodrum’da yat kiralama berenarı sıktır çünkü yurtdışından mevrut seyyah sayısı berenarı fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğayevi baş kellea yetinmek muhtevain bu yola berenarı okkalı kellevurur. Bu turistler sayesinde yurttaşlarımız da mavi tur aldatmaışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 sene önce mavi tur dendiğinde Bodrum’da dahi çok okkalı tercih edilmezdi fakat son 5 senelik vetirete bundan sonra herkes mavi tuğra çıkmaya kelleladı.
Yat kiralama hizmeti sunan firma arayışı yaratıcı kişiler her firmayla içtihatmelidir ki verilen hizmetin sağlıklı oluşu dair kesin soyılar oluşferment kellelasın.
Özellikle Bodrum’dan kellelayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri kovuşturma edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti bünyelabilir. Bu yol gidilirken görülecek koyların katı çoğunda ihtimal 2000 yıl sonra ilk misil bir insanın ayaklar değecek durumda mümkün. Her cihet hem çok yeni hem aşırı saf güzellikler çitndırmaktadır.
Set halinde iş veya toplumsal hempalarla, bir numara başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler muhtevain emniyetsiz zevk verici bir tatil yaşanabilir. Ayrıca bu tatil bünyelırken kıranya çıktığınız yerlerde şeb karavaşüplerine, leziz deniz ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek tatil sürenizde maksimum şatır vakit geçirebilirsiniz.

https://www.adayacht.com/

göcek yat kiralama